výměna krytu displeje notebook Asus

Do jednoho z předchozích postů jsem dával fotku mého rozbitého Asuse. Najdete ji tady. Po několika telefonátech jsem našel firmu, která by mi to opravila cca za 1.000 Kč. Pak mě napadlo jestli se někde nedají koupit něco jako náhradní díly na notebooky. Opravdu se prodávají. Našel jsem tam i ten kryt displeje co jsem potřeboval. Takže jsem ho hned a objednal a už i vyměnil. Kryt stojí přibližně 350 kaček. Takže sranda. Z USA se dá objednat za 10 dolarů.

Kde udělali soudruzi v Asusu chybu a proč to takhle ruplo tak na to jsem nepřišel. Pravděpodobně se povolil šroub na krytu displeje a otvíráním/zavíráním se plast začal vylamovat.

Tři komentáře

  1. Důvod tuším,
    tak dlouho jsem otvíral ntb, až jsem ho otevřel… :)
    Podobná zkušenost s Acer TM 2413.
    Povolil se šroubek a používání spolujezdkyní-navigátorkou za jízdy po okreskách taky nebylo nejvhodnější a jen děj uspíšilo. Cena byla 1200 Kč s pošt. a pro jistotu jsem zpevnil laminováním a nepoužívám ntb jako navigaci.

  2. Opravy a servis notebooků, výměna LCD displeje i oprava základní desky notebooku na http://www.kuku.cz/KUKU-notebook-servis-Praha-levne-opravy-notebooku.html

  3. Co se týče nového displeje k notebooku. Displej seženeme téměř jakýkoliv a za dobrý peníz – možno i s výměnou. Stačí se zeptat ;-)

Komentáře k článku