poptávám logo

Kdo občas chodí na grafika.cz mohl tam spatřit následující poptávku. Chvilku jsem se smál a pak popadl vztek. Uvědomil jsem si, že najít klienta který dokáže odvedenou práci ocenit je těžké.

Prosím o logopro expandující firmu…
Poptávám logo v ceně max. 200Kč. Pokud možno na fakturu a již s DPH. Jsme expandující firma a proto požadujeme profesionálně odvedenou práci!
Logo musí být nadčasové. Moderní a profesionální. Vybereme si z vašich nabídek to nejlepší. Hodnotit bude zadavatel, marketingový odborník a hrstka našich zaměstnanců.
Zasílejte vaše ukázky.
V ceně není překlep! Udělat obrázek a napsat text přece je tak na hodinku práce. Cena je tedy adekvátní.
Poznámka: tento inzerát se neliší od 80% dalších podobných inzerátů na našem trhu ;)
Orientační cena: -neuvedeno-
Kontakt
Kontaktní osoba: -neuvedeno-
Firma: -neuvedeno-
Adresa: -neuvedeno-
Tel.: -neuvedeno-
Fax: -neuvedeno-
E-mail: franta.b@gmail.com
URL:
Region: Praha

To že je franta.b blb (proto asi to b v mailu) poznáte už podle kontaktu, který na sebe zanechal. Můj vzkaz pro Frantu jeho marketingového odborníka a hrstku zaměstnanců: udělejte si to sami.

7 comments

 1. Když jsem ten inzerát viděl, tak jsem si řekl, jak může být někdo takový blbec a vůbec mu poslat nějaký návrh loga. Druhá věc co mě napadla byla jestli to třeba není nějaký grafik, co se pokusil o hodně povedenou anekdotu.

  No každopádně jsou dvě možnosti, buď je Franta naprostý idiot a chce ať mu někdo zasílá nápady loga na bezejmennou firmu za naprosto směšnou částku nebo je to opravdu povedený vtip. Přikláním se k té druhé možnosti.

 2. No comment:) ja se docela pobavil, ale to je tak asi vsechno… a ano, proste blb

 3. To je plakání nad rozlitým mlíkem. Někdo s tím musel začít udělat logo za dvě stováky. V tý době to asi byly ještě slušný prachy a někteří „neinformovaní“ klienti si myslí že jsou slušný dodnes i když ceny všecho vzrostly několiknásobně…

  PS: Jestli jsem teda našel stejnej inzerát, výsledek odpovídá vynaložené ceně…

 4. No tak s tím můžou jít rovnou na webtrh :D

 5. To je prd. nějaký frajer mě oslovil s tvorbou logotypu pro kurzy potápění. Odměna? 20% Sleva na kurz v hodnotě 7.000 Kč. A ten to myslel opravdu vážně

 6. Ať žije český zákazník, ať žije český design.
  Vzhledem k té poznámce bych to považoval za vydařený fórek;-)

 7. Ten znám. A myslím, že je dostatečně „debilně“ napsaný pro to, aby každý poznal, že se jedná o ironii na jinou poptávku :)

Komentáře k článku