Miton opět nezklamal

Včera jsem od Mitonu dostal mail, že jim dlužím za jednu doménu. Tak tam volám. Zvednul to nějaký hošík, který mi otráveným hlasem sdělil, že ta slečna co to má na starost chodí z práce mezi 15 – 16 hodinou. Bylo 15:30. Takže jsem měl peška. Prostě jak nevoláte v běžnou pracovní dobu nevyřídíte nic. Druhý den dopoledne už jsem se slečně dovolal a věc vyřídil. Doména samozřejmě zaplacená byla. Že prej jim v tom dělaj bordel platby kartou. Tak si říkám komu jsem to do správy svěřil většinu svých domén.

Ještě donedávna se stávalo něco podobného. Když jsem během víkendu měnil nastavení u domény vždy to bylo vyřízeno až v pondělí.

Máte s Mitonem podobné zkušenosti? Kde registrujete .cz domény vy?

Dva komentáře

  1. Jak typické. A to, co popisuješ je ještě relativně dobrá zkušenost. Kamarád si jednou u Mitonu objednal doménu, ještě ten den řádně zaplatil a asi po měsíci se nenápadně změnil vlastník na nějakou osobu z Mitonu, že prý nebyla zaplacena (a platba se po tom měsíci nenápadně vrátila na kamarádův účet :D ). Telefonát, maily, trestní oznámení (doména to byla lukrativní) – nic nepomohlo. Jsou to bez odpuštění zm*di nejvyššího kalibru. Pro mě platí „Miton né“, zato se Subreg.cz mám já i mí známí jen ty nejlepší zkušenosti (vyjma pár chybek ve správcovském rozhraní, které se ale dají prominout).

  2. Jestli platil bankovním převodem, který trvá dva tři dny tak se tomu ani nedivím. Ale v tomhle směru si na Miton stěžovat nemůžu. Nedávno jsem u nich registroval celkem lukrativní jednoslovnou doménu. Vždy platím kartou, ale ten den se mi podařilo na kartě přešvihnout limit, takže mi platba neprošla a doména zaregistrovaná nebyla. Platil jsem až druhý den a doména byla stále volná. Už jsem taky přešel k Subreg.cz. Hlavním důvodem je,že na rozdíl od Mitonu registrují všechny tld, které mě zajímají.

Komentáře k článku